Публікації → Які вправи можна виконувати футболісту вдома

Які вправи можна виконувати футболісту вдомаПід час карантину тренуватися в спортзалах, на стадіонах і футбольних полях стало проблематично. Виконувати вправи, які будуть підтримувати тіло в формі, можна вдома за допомогою бігової доріжки. Такий вид фізичної активності не тільки приводить в тонус м'язи, а й покращує роботу серця.

Доріжка для бігу — популярний тренажер завдяки практичністі, функціональності та безпечності. Її можна встановити як в будинку, так і у квартирі. Продуманий механізм знижує навантаження на хребет і зв'язки, а регулювання швидкості та дистанції дозволить задати потрібні параметри тренування.

За допомогою доріжки для бігу футболіст може покращити швидкість, бічний рух і витривалість. Є велика кількість корисних вправ на тренажері. Розглянемо найбільш відомі з них.


Інтервальне тренування

Такий вид бігу — ефективний спосіб рівномірно прибрати жировий прошарок і підвищити витривалість організму. Сенс інтервального тренування — в чергуванні швидкісного бігу з бігом підтюпцем або ходьбою в швидкому темпі. Схема тренування виглядає приблизно так:

  • розминка;

  • три-чотири етапи прискорення;

  • стільки ж етапів відпочинку;

  • затримка;

  • тривала ходьба.

Випади вперед і в бік

Встановіть на біговій доріжці мінімальну швидкість і почніть робити випади вперед, чергуючи ноги. Виберіть зручний темп, змінюйте його за власними відчуттями.

Встаньте боком і виконуйте бічні випади у середньому темпі. Обравши невисоку швидкість, ви зможете глибше присідати, працюючи над задньою поверхнею стегон.

Приставний крок

Зробіть крок у бік напрямку руху правою ногою. Після чого зробіть крок лівою ногою, приставляючи її до правої. Ви можете збільшити швидкість до потрібної в процесі тренування.

Динамічна планка

Установіть мінімальну швидкість, встаньте перед біговою доріжкою. Прийміть положення упор лежачи перед доріжкою для бігу, а руки поставте на її нерухомі частини. Переставте їх на полотно та на мінімальній швидкості виконуйте кроки руками по ньому.

«Драбинка»

Зробіть розминку і хвилину біжіть неспішно по похилому полотну 1-2%, півтори-дві хвилини - швидко з нахилом 3-5%, хвилину - з нахилом в 1% і півтори хвилини з нахилом 5%.

Скалолаз

Встановіть на біговій доріжці мінімальну швидкість і поверніться до неї спиною. Прийміть положення упор лежачи. Ноги поставте на частини доріжки, які не рухаються. Тепер перемістіть стопи на доріжку і виконуйте кроки назад.

Біг вгору

Встановіть найвищий кут підйому на доріжці для бігу, станьте руками на її ручки та злегка нахиліть корпус вперед. Біжіть у гірку, обираючи максимально комфортну для вас швидкість.

Важливо пам’ятати, що важкі вправи краще виконувати зі сторонньою допомогою. Якщо ви не впевнені у своїх силах, варто відкласти тренування на інший раз. Також велике значення має правильно підібрана швидкість — якщо ви будете бігти занадто швидко, то передчасно відчуєте втому та слабкість.

 
В ТЕМУ:
Джерело: footballgazeta.comcomments powered by DisqusЛіга Чемпіонів

Ющенко зателефонував Суркісу після розгрому "Спартака"

Тодішній президент України Віктор Ющенко у 2008 році привіта...

Трансфери

Суркіс: В "Динамо" не було жодної пропозиції по Шовковському

Президент "Динамо" Ігор Суркіс каже, що про трансфер і мови ...

ТОП-5 за тиждень:

Гордон сказав все, що думає про РакицькогоBetauth —  обзоры букмекерских контор: рейтинг, бонусы, приложения