Футбол онлайн: Котирування букмекерів Що таке Ghosting? Мультиоблік? Змова? Пояснення шахрайства в онлайн-покері
Котирування букмекерів → Що таке Ghosting? Мультиоблік? Змова? Пояснення шахрайства в онлайн-покері

Що таке Ghosting? Мультиоблік? Змова? Пояснення шахрайства в онлайн-покеріУ світі онлайн-покеру існує багато різних видів шахрайства в покері. Онлайн-покер-руми інвестували неймовірні суми грошей, щоб зупинити гравців у покер від шахрайства, чи то в іграх на гроші чи в онлайн-турнірах

Ghosting

Шахрайство можна визначити як отримання несправедливої ​​переваги за столом, і гравець у покер може спробувати обдурити різними способами. Тут ми розглянемо способи, якими гравці можуть обдурити на покерних сайтах, і пояснимо деякі поширені покерні терміни, які можуть використовуватися. Грайте на провiрених сайтах i отримуйте фріспіни за реєстрацію без депозиту.

Привиди

Один із видів шахрайства, який є унікальним для Інтернету, - це привиди. Ні, це не те місце, де ваша особа в Tinder не відповідає вам.

Привиди — це коли інший гравець у покер бере на себе участь у турнірі, як правило, коли турнір закінчується до фінального столу, або коли супутник наближається до бульбашки.

Зазвичай цей гравець є кращим або більш кваліфікованим у грі. Ця форма шахрайства також може стосуватися того, що інший гравець тренує вас через певні місця. Інші гравці за столом не знають, що ви використовуєте іншого гравця в покер, щоб допомогти вам у певних місцях під час гри в тому ж турнірі, що й ви.

Цей тип шахрайства також не обмежується турнірами чи супутниками. Кеш-ігри з високими ставками також можуть бачити гравців «привидами» на різних рахунках, перебуваючи за покерним столом, так що гравці можуть думати, що це одна людина, коли інший гравець насправді грає і приймає рішення за них.

ghost

У 2020 році Білл Перкінс поділився новинами про покерний скандал, який зрештою причетний до Дена «Джунгльмена» Кейтса. Кейтс був звинувачений у привиді під час гри в кеш-ігри з високими ставками, і врешті вибачився. Проте він заявив, що за його розумінням гра була «нестримною» за участю професіоналів, які були примарними.

Він продовжив: «Я думав, оскільки багато хто на сайті використовували професіоналів, щоб грати за них [...], тоді я вважав себе прийнятним грати».

Мульти-аккаунт

Більшість сайтів з онлайн-покеру мають у своїх правилах, що гравці на сайті можуть мати лише один обліковий запис. Було б несправедливо по відношенню до інших гравців і було б формою шахрайства, щоб гравці мали кілька облікових записів, щоб брати участь у покерних турнірах більше, ніж їм дозволено.

Декілька гравців у покер протягом своєї кар’єри були втягнені в скандали, пов’язані з кількома обліковими записами, а деяким навіть взагалі заборонили відвідувати сайти.

Джастін Бономо, який виграв 25 мільйонів доларів лише у 2018 році, раніше зізнався у мульти-бухгалтері ще в 2006 році. Колишній чемпіон Big One for One Drop Ден Колман зізнався у 2014 році, коли йому було 17 або 18 років.

Французький гравець Іван Дейра був забанений через використання облікового запису свого батька для гри в Інтернеті, тоді як Браян Гастінгс під час розмови з PokerNews у 2015 році назвав свій попередній скандал із шахрайством із кількома обліковими записами «промахом у судженнях».

Ще в 2011 році повідомлялося, що Хосе «Гіра» Маседо виграв 30 000 доларів у своїх друзів після того, як запевнив своїх друзів, що третій гравець — «риба». Шахрайство було виявлено лише тоді, коли його друзі дізналися, що відповідні скайпи Маседо та «риби» часто входять і вимикаються одночасно. Зрештою, Маседо зізнався у зраді, програвши при цьому спонсорську угоду.

Змова

Найпоширенішою формою шахрайства, як наживо, так і в Інтернеті, є змова. Змова – це форма обману, яка може бути виконана різними способами. У кеш-грі чи в турнірі, покері наживо чи онлайн, гравці завжди можуть співпрацювати, щоб бути впевненими у певних результатах, які принесуть користь одним за рахунок інших.

Ось кілька прикладів змови:

 • Гравець А повідомляє гравцеві Б, які карти він склав під час роздачі
 • Ділитися історією роздач проти певного гравця, проти якого регулярно грають як гравець А, так і гравець Б
 • Гравець А сигналізує гравцеві B, що у нього сильна рука, і він не хоче вдаватися до неї

Змова часто більш поширена в покері з високими ставками, де навіть найменша перевага може призвести до великої фінансової вигоди. Інші форми змови включають м’яку гру та скидання фішок, які ми пояснимо зараз.

Soft-Play

М’яка гра – це тип шахрайства, коли гравець навмисно грає слабкішу стратегію в покер проти іншого гравця. Це може бути пов’язано з тим, що вони є вашими друзями, і, граючи «звичайно» - тобто рейз та ставки, де ви зазвичай робите, - ви можете коштувати своїм друзям фішок.

Чип-демпинг

Шахраї можуть навмисно «скинути» або програти покерні фішки супернику, щоб збільшити стек свого опонента. Обман у такий спосіб іноді може бути дуже очевидним, але в деяких покерних іграх його може бути важко визначити за столом.

Допомога в реальному часі

Раніше PokerNews написав детальний посібник щодо допомоги в реальному часі (RTA), а також про те, як шахрайство таким чином контролюється онлайн-покер-румами, такими як GGPoker та PokerStars.

В онлайн-покері, особливо під час ігор з високими ставками, оптимальна гра – відома як Оптимальна теорія ігор або GTO – стає все більш важливою, щоб отримати перевагу над іншими гравцями в тій самій грі, що й ви.

Деякі гравці використовують програмне забезпечення, щоб грати в покер якомога краще. Це програмне забезпечення відоме як Real Time Assistance або RTA.

Все, що допомагає гравцеві в онлайн-покер приймати рішення під час перебування за столом, вважається наданням допомоги в режимі реального часу. Загалом, існує два типи RTA:

 • Автоматизовано: програма видаляє карти, кількість фішок і розміри ставок з покерного клієнта і автоматично запускає моделювання.
 • Введення вручну: гравці повинні будуть самі ввести вищезгадану інформацію в програму.

У жовтні 2020 року німецького покерного професіонала Федора Крузе звинуватили в шахрайстві в іграх з високими ставками за допомогою RTA.

Fedor Kruse

Режим суперкористувача/бога

«Суперкористувач» — це покерний термін, який використовується для гравця, який має доступ до карток або іншої інформації, недоступної іншим гравцям у грі. Також відомий як God Mode, найбільш пам’ятний випадок з цього стався наприкінці 2000-х, коли члени Absolute Poker звинуватили певні акаунти в тому, що вони можуть бачити «діркові карти» інших гравців.

Загалом було визначено, що шість облікових записів гравців залучені до схеми, очолюваної чемпіоном Головної події Світової серії покеру 1994 року Рассом Гамільтоном, де пусті карти інших гравців за столами були передані на облікові записи суперкористувачів під час живої гри.

Зрештою, Міністерство юстиції затвердило виплати на загальну суму майже 33,5 мільйона доларів приблизно 7400 гравцям Absolute Poker.

Використання VPN

Хоча це не так очевидно, як інші приклади в цій статті, використання VPN для доступу до покерних сайтів суперечить умовам обслуговування багатьох онлайн-покер-румів, і тому його слід вважати формою шахрайства.

Використання VPN — віртуальної приватної мережі — для порушення правил та отримання доступу до сайтів із США, де це як незаконно, так і суперечить Умовам надання послуг (TOS), явно суперечить правилам і закону.

Прикладом цього є утримування від PokerStars призових коштів SCOOP Гордона Вайо, який зайняв друге місце на Головній події WSOP після його перемоги в 2017 році, коли сайт онлайн-покеру вважав, що він грав нелегально зі Сполучених Штатів. Вайо заявив, що був у Канаді протягом усього турніру, і подав позов проти PokerStars, який в кінцевому підсумку був невдалим.

Сам Даніель Негреану в минулому раніше висловлювався на цю тему, заявляючи, що використання VPN не слід вважати шахрайством. Однак сайти для онлайн-покеру можуть думати інакше.

Обмін історією рук

Іншим прикладом шахрайства в онлайн-покері, який мав гучне минуле, є обмін історією роздач, особливо проти одного гравця. Поділившись цією інформацією, гравці можуть краще зрозуміти, як певна людина, і, як наслідок, знайти способи боротьби зі своїми сильними сторонами та використовувати свої слабкі сторони.

Віктор "Isildur1" Блом був таємничою присутністю, коли він увірвався в онлайн-ігри в покер із носом, а його справжня особистість була суворо охоронюваною таємницею. Згідно з повідомленнями, одного разу він втратив 4,2 мільйона доларів за п’ять годин від Брайана Гастінгса.

«На останній сесії, де Гастінгс виграв усі гроші, я відчував, що щось пішло не так, — сказав Блом PokerNews у 2009 році. — Усе, що могло піти не так для мене, було. Щоразу, коли я намагався блефувати, це відчуття, ніби його зняли».

Пізніше з'ясувалося, що Гастінгс зібрав базу даних з 50 000 роздач, які Блом грав за допомогою друзів Брайана Таунсенда і Коула Саута. В результаті Таунсенд був відсторонений від Full Tilt на 30 днів.

 
В ТЕМУ:
  Теги: покер
  Джерело: footballgazeta.com  comments powered by Disqus  Прем'єр-ліга України

  Офіційно. Матч 17 туру УПЛ перенесено на 2024 рік

  Поєдинок ЛНЗ - "Минай" не відбудеться цього вікенду, як план...

  Прем'єр-ліга України

  Болотніков: Монзуль - найкраща українська арбітриня

  Журналіст Сергій Болотніков назвав свою топ-трійку.

  ТОП-5 за тиждень:

  На яких біржах краще торгувати криптовалютами?