Прем'єр-ліга України → 11-й тур. Історична перемога "Металурга" над "Шахтарем"

11-й тур. Історична перемога "Металурга" над "Шахтарем"

Старт 11-го туру чемпіонату України з футболу розпочався з сенсації.

Донецький “Металург” зумів обіграти на київському стадіоні “Оболонь-Арена” своїх земляків із “Шахтаря” з рахунком 2:1. Всі три голи в зустрічі умістилися 10 хвилин.

Рахунок відкрив на 73-й хвилин металургівець Микола Морозюк. Він безперешкодно прийняв м’яч в районі лівого кута штрафного майданчика і завдав потужного удару — Даріо Срна, в якого прийшовся цей удар, не зміг виручити команду — 1:0.

Ще за дві хвилини підопічні Володимира П’ятенка подвоїли результат —Джордже Лазіч, обробивши м’яч на лінії карної зони, другим дотиком майстерно перекинув його через голкіпера “Шахтаря” Андрія П’ятова, котрий необачно залишив ворота — 2:0.

На 82-й хвилині гірники зуміли повернути інтригу — внаслідок виконаного Бернардом кутового біля воріт Олександра Бандури, котрий цього вечора грав з капітанської пов’язкою, зчинилася метушня, у якій найпроворнішим виявився Срна, котрий прицільно пробив низом — 2:1.

Команда Мірчі Луческу мали нагоди, аби уникнути поразки. На заключній хвилині основного ігрового часу воротар “Металурга” двічі поспіль відбив небезпечні удари — від Тейшейри і Бернарда. Команда П’ятенка вистояла.

Прем'єр-ліга. 11 тур.
Металург Д - Шахтар 2:1
Голи: 1:0 - Морозюк (72), 2:0 - Лазич (74) 2:1 - Срна (81)

Донецький “Металург” здобув першу, історичну для себе, перемогу над “Шахтарем” у чемпіонатах України.