Футбол онлайн: ЧС-2022 Феноменальне знищення чинних чемпіонів. Іспанія - Нідерланди - 1:5
ЧС-2022 → Феноменальне знищення чинних чемпіонів. Іспанія - Нідерланди - 1:5

Феноменальне знищення чинних чемпіонів. Іспанія - Нідерланди - 1:5

• ЧС-2022
  • Перегляди: 3871

Нідерланди розтрощать підопічних Дель Боске 1-5. Чи міг хтось повірити у таке до початку поєдинку ?

За це ми і любимо футбол - за його непередбачуваність.

Старт матчу не передбачав нічого екстраординарного - іспанці як завжди стали володіти м'ячем у центрі поля, а підопічні Ван Гаала віддали ініціативу чинним чемпіонам і вирішили грати на контратаках.

Першими рахунок в матчі відкрили саме іспанці - Хабі Алонсо чітко реалізував 11-метровий удар, який помилково призначив арбітр після падіння Дієго Кости.

Але все змінив гол капітана Нідерландів Робіна Ван Персі за хвилину до закінчення матчу. Тепер з впевненістю можна стверджувати, що він став переломним.

Другий тайм описати можна двома словами - фірмове побоїще. Хлопці Ван Гаала забили 4 сухі м'ячі у ворота Касільяса і могли забивати, ще 4.

Неймовірний психологічний тягар лягає на плечі іспанців після такого провального старту на Мундіалі. Подивимось, чи зможуть вони з ним справитись.