<![CDATA[Футбол газета. Новини футболу та результати фото відео матчів]]> ru <![CDATA[Дебютант "Динамо": Перемоги над "Шахтарем" попереду]]> Футбол газета.

15_pee.jpg (27.98 Kb) "Проти "Шахтаря" ми грали непогано і створили кілька небезпечних моментів. Звичайно ж, суперник показав себе сильною командою і зробив усе, щоб ми не забили. До того ж, вони дуже добре контролюють м'яч і вміють атакувати.

Це була рівна гра і нічия закономірна. Але зрозуміло, що я не можу радіти цьому результату, як і всі мої нові партнери по команді.

Як для дебюту я зіграв досить непогано, провів на полі всі 90 хвилин. Але набагато важливіше, що про це думає наш головний тренер. Адаптація йде як треба, партнери підтримують мене, і я дійсно радий, що вдалося дебютувати в такій важливій грі, з таким суперником і на такому стадіоні. Вірю, що перемоги над "Шахтарем" у нас попереду", - сказав де Пена.

Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета! ]]>
<![CDATA[Шаран - кращий тренер 25-го туру УПЛ]]> УПЛ. Повідомляє Футбол газета.

0785_sha.jpg (23.15 Kb) Так, в 25-му турі це звання отримав Володимир Шаран з "Олександрії". Його середній бал - 4,6.

"Чорно-жовті" вдома здолали "Маріуполь" (2:1), закріпившись на третьому місці турнірної таблиці.

<![CDATA[АПЛ. "Арсенал" зазнав сенсаційної поразки (+ВІДЕО)]]> Ліги чемпіонів. Повідомляє Футбол газета.

9207_ars.jpg (40.52 Kb) Лондонський "Арсенал" поступився грозі авторитетів "Вулверхемптону" із рахунком 1:3.

Тож команда Унаї Емері залишається на 5-му місці турнірної таблиці.

<![CDATA[Тайсон: Разом йдемо уперед]]> УПЛ. Повідомляє Футбол газета.

Нагадаємо, "гірники" не реалізували пенальті на 90+4 хвилині.

<![CDATA[Хацкевич розніс арбітра матчу з "Шахтарем"]]> УПЛ. Повідомляє Футбол газета.

5884_hac.jpg (21.95 Kb) "Хочу поговорити про суддівство. Будь-який контакт, будь-яка боротьба - відразу свисток або в одну, або в іншу сторону. Ніякої динаміки! Якщо хтось боїться конкуренції, немає питань, хай грають між собою. В кінці почали валятися. Суддівство мене просто вразило.

Я кажу судді: "Чому ти не даєш боротися?" А він: "Вони повбивають один одного". Футбол - це пристрасть, це боротьба в першу чергу. А коли свисток, свисток, жовта картка, жовта картка - ніякої динаміки гри немає. Зрозуміло, що темп збивається.

Можна провести швидку атаку, у нас м'яч залишається - свисток. Це взагалі неподобство, насправді! Про яку боротьбу можна говорити? Якщо боятися судити, сенс тоді це робити? - дивується Хацкевич.

Головний арбітр матчу - Віталій Романов.

Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!

<![CDATA["Баварія" і "Лейпциг" розіграють Кубок Німеччини (+ВІДЕО)]]> Футбол газета.

А "Баварія" дотиснула "Вердер" завдяки точному пенальті Роберта Левандовскі.

<![CDATA[Брати Клички відвідали "Класичне дербі" УПЛ (ФОТО)]]> Футбол газета.

7774_kli.jpg (53.51 Kb) Віталій і Володимир Клички підтримували господарів і зайшли до роздягальні команди опісля.

Ось розбір Класичного від мера столиці:

<![CDATA[Український легіонер програв у Прімері (+ВІДЕО)]]> Футбол газета.

4264_ath.jpg (59. Kb) Вирішальним став єдиний автогол форварда господарів Юссуфа Ен-Несірі наприкінці першого тайму.

Наш захисник Василь Кравець вийшов зі старту і провів на полі 68 хвилин, а інший українець Андрій Лунін усю гру просидів на лавці для запасних.

<![CDATA[Як Бойко відбив пенальті Мораеса (ВІДЕО)]]> Футбол газета.

72_pp.jpg (40.81 Kb) На останніх хвилинах матчу його удар з 11-метрової позначки парирував кіпер господарів Денис Бойко. Вийшло дуже драматично.