<![CDATA[Футбол газета. Новини футболу та результати фото відео матчів]]> ru <![CDATA[Німецькі ЗМІ оцінили гру Ярмоленка в матчі проти "Тоттенхема"]]> Андрія Ярмоленка в грі проти "Тоттенхема" в Лізі чемпіонів. Повідомляє Футбол газета.

Німецьке видання Revier Sport відзначило, що Ярмоленко виглядав досить непогано на фоні інших гравців "джмелів" в цій грі. Журналісти відзначили роботу Ярмоленка на фланзі з якого постійно надходила небезпека, а також його гольовий ассист на Обамеянга.

Оглядачі виставили Ярмоленку оцінку 2,5, що вища ніж у решти гравців команди.

Додамо, "Борусія" вдома поступилась "Тоттенхему" з рахунком 2:1 і тепер претендує на вихід в плей-оф Ліги Європи.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Неперевершений пас Ярмоленка в Лізі чемпіонів (ВІДЕО)

Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!

]]>
<![CDATA["Шахтар" веде перемовини по продажу двох гравців основи]]> Сергій Палкін розповів про інтерес з боку іноземних клубів до Фреда і Ісмаїлі. Повідомляє Футбол газета.

3985_cfdd2a2d9b8ed8d0cbb0e0d9118b3a.jpg (27.75 Kb) "Чутки не виникають з нічого. Якщо ми продовжимо добре виступати в Лізі чемпіонів, чуток буде все більше і більше". Сьогодні у мене була зустріч з європейськими агентами, які зацікавлені у Фреді, Ісмаїлі та багатьох інших гравцях", - сказав Палкін.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про інтерес з боку МЮ до Фреда.

Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета! ]]>
<![CDATA[Роналду повторив рекорд Реброва в Лізі чемпіонів]]> Кріштіану Роналду вкотре забив в матчі Лізі чемпіонів. Повідомляє Футбол газета.

В грі проти кіпрського АПОЕЛа Роналду два голи і це вже п'ятий матч поспіль, пысля якого Роналду не покидає поля без забитого м'яча.

Раніше це вдавалося лише українцю Сергію Реброву в складі "Динамо" в сезоні 1997/98 і італійцю Алесандро Дель П'єро за "Ювентус" в сезоні 1995/96.

Додамо, "Реал" розгромив АПОЕл з рахунком 6:0 і вийшов в плей-оф Ліги чемпіонів.

<![CDATA[Фонсека: Не такий мав бути результат з "Наполі"]]>

"Важкий результат після такої гри. У першому таймі ми добре грали, створили два моменти Марлоса і Тайсона. У другому таймі показували хороший футбол до першого голу, який забив геній Інсіньє, а потім усе пішло не так. Не такий мав бути результат сьогодні", - сказав Фонсека після гри з "Наполі".

Нагадаємо, "Шахтар" поступився італійцям на виїзді з розгромним рахунком 3:0.

<![CDATA[Неперевершений пас Ярмоленка в Лізі чемпіонів (ВІДЕО)]]> Андрій Ярмоленко відзначився гольовим пасом за дортмундську "Боруссію". Повідомляє Футбол газета.

4753_246f69.jpeg (28.58 Kb) На 31 хвилині Андрій вишуканим пасом п'ятою вивів один на один Обамеянга, який відкрив рахунок в грі проти "Тоттенхема".

Та попри старання Ярмоленка його команда зазнала домашньої поразки з рахунком 2:1.

]]>
<![CDATA[Ліга чемпіонів. "Наполі" розгромив "Шахтар"]]>
dplqko7xcaei5xp.jpg (52.86 Kb) Вже на першій хвилині матчі Кальєхон опинився на хорошій позиції, але не зумів переграти Пятова. Витримавши стартовий тиск господарів, "гірники" й самі задумались над атакою та декілька разів перевіряли небезпечними ударами Пепе Рейну, який, щоправда, діяв безпомилково. Не помилявся і наш воротар, який в середині першої половини гри здійснив ефектний сейв після удару в дальній кут від Інсіньє.

Засмутити нашого голкіпера останньому вдалось на початку другого тайму, коли він схожим ударом поцілив прямісінько у дальню дев'ятку. Після цього господарі значно впевненіше почували себе на полі, не давши нічого створити "гірникам" біля власних воріт та добивши їх у кінці ще двома голами.

Ліга чемпіонів
5 тур
Група F

"Наполі" - "Шахтар" - 3:0
Голи: Інсіньє, 53, Зелінскі, 81, Мертенс, 83

"Наполі": Рейна - Хісай, Альбіоль, Маджо, Кірікеш - Гамшик (Рог, 78), Діавара, Зелінскі (Руї, 86)- Мертенс, Кальєхон, Інсіньє (Аллан, 65)

"Шахтар": Пятов - Бутко, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі - Фред, Степаненко (Алан Патрік, 70), Бернард, Марлос (Дентінью, 79), Тайсон - Феррейра

Попередження: Маджо, Кірікеш, Рейна - Ісмаїілі, Феррейра

<![CDATA[Ліга чемпіонів. Камбек "Севільї", 6 голів "Реала" та асист Ярмоленка]]>
dplmz3zxcaandnt.jpg (.75 Kb) "Бешикташ" розписав у власних стінах мирову із "Порту", чого виявилось достатньо командні Сенола Гюнеша для гарантованого виходу в плей-офф. А от московський "Спартак" втратив перемогу над "Марібором" вже у компенсований арбітром час.

А от далі почались куди цікавіші матчі. "Севілья" зуміла відіграти три м'ячі у "Ліверпуля", а мадридський "Реал" забив шість голів у ворота АПОЕЛа. Дортмундська "Боруссія" нашого Андрія Ярмоленка знову програла, незважаючи на результативну передачу українця в цій грі. Ці та інші матчі дивіться нижче.