КАН-2019. Алжир здолав Сенегал в фіналі (ВІДЕО)

В Єгипті завершився КАН-2019. Повідомляє Футбол газета.

КАН-2019. Матч за 3-є місце. Нігерія обіграла Туніс (ВІДЕО)

Збірна Нігерії стала бронзовим призером КАН-2019.

КАН-2019. Алжир і Сенегал пробились до фіналу (+ВІДЕО)

Стали відомі фіналісти Кубка африканських націй у Єгипті. Повідомляє Футбол газета.

КАН-2019. Єгипет завершує виступи, Нігерія йде далі (+ВІДЕО)

Визначились новій учасники чвертьфіналу Кубка африканських націй. Повідомляє Футбол газета.

КАН-2019. Мане вивів Сенегал до 1/4 фіналу, виліт Марокко (+ВІДЕО)

В Кубку африканських націй почалась стадія плей-офф. Повідомляє Футбол газета.

Салах забив два голи, дав два асиста і не забив два пенальті (ВІДЕО)

Єгипет впевненно переграв Нігер в кваліфікації Кубку Африканських націй.

За постійні поразки в Джибуті розпустили національну збірну

Федерація футболу Джибуті розпустила національну збірну з футболу.Повідомляє Футбол газета.

Кубок Африки розширили і перенесли

Нарешті розіграш Кубка африканських націй буде проводитись улітку. Повідомляє Футбол газета.

Кращий гравець КАН - 2017 переїхав до Китаю

Нападник, якого визнано найкращим гравцем кубка Африки, перейшов в китайський "Хенань Цзянь".Повідомляє Футбол газета.

Камерун став переможцем Кубка Африки(ВІДЕО)

Збірна Камеруну стала переможцем Кубка Африки 2017 року.Повідомляє Футбол газета.

КАН-2017. Буркіна-Фасо перемогла Гану в матчі за бронзу(ВІДЕО)

Збірна Буркіна-Фасо стала бронзовим медалістом Кубка Африки. Повідомляє Футбол газета.

В гравця "Динамо" є двійник (ФОТО)

Цікава ситуація трапилася з нападником "Халл Сіті" Дьемерсі Мбокані, контракт якого належить "Динамо".Повідомляє Футбол газета.

КАН-2017. Камерун - другий фіналіст турніру (ВІДЕО)

Пропонуємо вам огляд другого півфінального матчу Кубка Африки.Повідомляє Футбол газета.

КАН-2017. Єгипет став першим фіналістом (ВІДЕО)

Пропонуємо вам огляд першого півфінального матчу Кубка Африки.Повідомляє Футбол газета.

КАН-2017. Айю виводять Гану до півфіналу. Єгипет проходить Марокко (ВІДЕО)

Пропонуємо вам огляди матчів неділі 1/4 фіналу Кубка Африки.Повідомляє Футбол газета.

КАН-2017. Буркіна-Фасо вибиває Туніс, Мане дарує Камеруну путівку в півфінал (ВІДЕО)

Пропонуємо вам огляди матчів суботи 1/4 фіналу Кубка Африки.Повідомляє Футбол газета.

КАН-2017. Марокко та Конго проходять далі (ВІДЕО)

Сьогодні в Кубку Африки визначились ще два чвертьфіналісти.Повідомляє Футбол газета.

КАН-2017. Марез покидає турнір, Туніс - у плей-офф(ВІДЕО)

Десятий ігровий день залишив Алжир поза межами турніру.Повідомляє Футбол газета.