Блоги → Що таке вейкбординг і як ним займатися

Що таке вейкбординг і як ним займатися

 • Блоги
 • Перегляди: 34574


Сьогодні популярність отримують такі види спорту, про які раніше навіть ніхто не чув.

1927_ve.jpg (47.58 Kb)

Серед них і вейкбординг, котрий здобуває все більше прихильників у нашій країні. Що ж це за вид спорту такий? Якщо говорити про те, з чого він починався, то для нього потрібна була водойма, а також катер, дошка і мотузка з ручкою. Зрозуміло, для заняття вейкбордингом потрібно принаймні двоє людей, один з яких керує катером, а інший тримається позаду на дошці. А далі все просто: катер набирає швидкість, а дошка (вейкборд, як її ще називають) ковзає по воді. Від спортсмена таке заняття вимагає великої концентрації, адже потрібно виконувати одразу кілька завдань. По-перше, треба міцно триматися за ручку, інакше можна втратити зв'язок із катером, після чого неминуче впадете у воду. По-друге, потрібно регулярно балансувати і тримати рівновагу, бо також є ризик завалитися у воду.

Звісно, для занять вейкбордингом потрібно придбати собі кілька речей. Катер купувати немає потреби, адже можна його просто орендувати на певний час з водієм, а от сам вейкборд найкраще мати свій, бо до нього людина доволі швидко звикає і саме на цій дошці може показати найкращий результат. Також необхідно придбати собі гідрокостюм, котрий захищає від водяних бризок, а ще - шолом. Він покликаний оберігати вашу голову від сильного удару об воду у випадку падіння. Все це можна купити за посиланням https://kitestyle.com.ua/tovary-dlya-vejkbordinga, де також присутні різноманітні аксесуари, котрі значно покращать ваші відчуття та полегшать процес звикання до вейкбордингу. Приємно, що на вищевказаному сайті є великий вибір товару, котрий може похвалитися високою якістю і цілком адекватними цінами, а хіба можна хотіти чогось ще?

Варто розуміти, що вейкбординг - це далеко не тільки для задоволення та розваги. Цей вид спорту дуже корисний для м'язів людини, а це стає ще важливішим, якщо врахувати малорухливий спосіб життя, котрий веде багато людей у наших великих містах. Коли ви стоїте на дошці і намагаєтеся втримати рівновагу, то м'язи постійно перебувають у напрузі, а отже - зміцнюються та укріплюються. До того ж постійно працює весь вестибулярний апарат, йде корисне навантаження на хребет, а доза адреналіну допомагає збадьорити весь організм. Звісно, вейкбординг сподобається далеко не усім людям, але точно варто бодай один раз спробувати, щоб сформувати власне ставлення до цього виду спорту. Залишається лише не втрачати часу, адже коли на вулиці стане холодно, то займатися вейкбордингом вже буде практично нереально.

 
В ТЕМУ:
  Теги: вейкбординг
  Джерело: footballgazeta.com
  comments powered by Disqus  ТОП-5 за тиждень:

  Динамо виставить легіонера на трансфер