Ліга Чемпіонів → БАТЕ зустрівся із "Шахтарем" і переміг

БАТЕ зустрівся із "Шахтарем" і переміг

16 жовтня конкурент "гірників" за вихід в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів зіграв матч 27-го туру чемпіонату Білорусії. На виїзді «жовто-сині» зустрілися із солігорським "Шахтарем".

Хет-риком відзначився Олександр Карницький.

"Шахтар" (Солігорськ) - БАТЕ - 1:4 (1:3)
Голи: 0:1 Гордійчук (2, з пен.), 0:2 Карницький (14), 0:3 Карницький (24), 1:3 Галюза (38, з пен.), 1:4 Карницький (88)

БАТЕ: Черник, Ліхтарович (Павлов, 60), Яблонський, Карницький, Сігневіч, Хагуш, Бага (Яковлєв, 75), Поляков, Володько, Тубіч, Гордійчук (Алексієвич, 90+1)

Події в матчі розвивалися з разючою швидкістю. Перша ж атака БАТЕ завершилась призначенням пенальті: Галюза сфолив у штрафному проти Сігневіча. 11-метровий успішно реалізував Гордейчук. Через кілька хвилин Карницький ударом з дальньої дистанції послав другий м'яч у ворота "Шахтаря", а в середині першого тайму "жовто-сині" вже крупно вели в рахунку. Дубль оформив Карницький, замкнувши передачу Гордійчука. Незадовго до перерви арбітр призначив другий пенальті в матчі - на цей раз в сторону воріт БАТЕ за фол Тубіча на супернику. Так рахунок став 1:3.

У другому таймі відзначитися могла як одна, так і інша команда, але удача більше посміхнулася борісовчанам: Карницький з 12 метрів пробив у дев'ятку, ставши головним героєм поєдинку.

Наступний матч БАТЕ проведе 21 жовтня, і знову із "Шахтарем", але вже донецьким.