Ліга Чемпіонів → Битва за ЛЧ. "Дніпро" - "Копенгаген". 0:0 Онлайн-трансляція

Битва за ЛЧ. "Дніпро" - "Копенгаген". 0:0 Онлайн-трансляція

Шановні вболівальники, до Вашої уваги матч 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між дніпропетровським "Дніпром" та данським "Копенгагеном".

Матч відбудеться о 19-00 на НСК "Олімпійський".

Транслюватиме матч ТК "2+2".

Якщо відео не показує натисни тут.

"Дніпро": Бойко - Мазух, Дуглас, Федецький, Канкава (Кравченко, 54) , Коноплянка (К), Лео Матос, Політило, Калінич, Селезньов (Гама, 63), Матеус

"Копенгаген": Андерсен - Хоглі, Бенгтссон, Нільссон, Занка Йоргенсен, Делейні, Кадрі (Реммер ,71), Ніколай Йоргенсен (Де Рідер, 78), Амарті (Туту, 78), Корнеліус, Аманкво

Попередження: Матеус, Мазух - Занка Йоргінсен, Амарті

Гра почалась

3хв. Матос в класному підкаті зриває атаку один в один гостей. Чистий підкат новачка

5хв. Гірчичник для З. Йоргінсена за фол на Стрінічі

5хв. Блокує захист "Копенгагена" удар за межами штрафної від "дніпрян"

7хв. Селезньов спробував пробити за межами штрафної, але не складний удар Євгенія

11хв. Матеус отримує жовту. За 11 хвилин Маррінер показав вже дві жовті картки

13хв. Корнеліус порушив правила в атаці на Дугласі

14хв. Калініч заробляє другий штрафний для команди

14хв. Матос вдруге рятує "Дніпро". Один Матос відбивався від двох нападників гостей і відбився - браво Лео

18хв. Офсайд у гравців "Копенгагена"

20хв. Кутовий у "Дніпра". Коноплянка навісить

22хв. Третій гірчичник, Мазух його отримав

23хв. Перший кутовий у "Копенгагена"

26хв. Черговий фол фіксує абітр на Каліничі

28хв. Класна атака "Дніпра", але лише кутовий

29хв. Селезньов заробляє небезпечний штрафний

33хв. Коноплянка прогриз захист супротивника, прострілив, а на його пас ніхто не відгукнувся

35хв. З. Йоргінсен знімає сферу з голів "дніпрян" після навісу Стрініча

36хв. Коноплянка традиційно розхитав захисника за межами штрафної, пробив коронним ударом, голкіпер відбив біля себе, а Матеус на добиванні пробив вище воріт

40хв. Андерсен не дає відзначитись Матеусу, але й удар бразильця можно назвати з натяжкою

42хв. Коноплянка марнує гольову нагоду

Хвилину додав Маррінер

45+1хв. Калініч продовжує збирати на собі фоли

Перерва

Другий тайм

Ультрас затягнули трохи матч, але гра продовжується.

48хв. Знову і знову Калініч заробляє штрафний, Занка порушив правила

49хв. Не влучив Коноплянка зі стандарту

53хв. Матеус запускав Калінича, але не пройшов пас

54хв. Кравченко замасть Канкави

57хв. Кутовий у "Копенгагена"

58хв. Ще один кутовий, Дуглас зняв м`яч з голови Корнеліуса

61хв. Кутовий тепер у нашої команди

63хв. Гама змінив на полі Селезньова

64хв. Жовту отримує Амарті

67хв. Атакують "дніпряни"

70хв. Трохи більше двадцяти хвилин залишилось до фінального свистка, хотілось би гол

71хв. Політило метрів з 30-ти пробив вище воріт

71хв. Реммер змінив Кадрі

73хв. Амарті пробив, але не влучив

74хв. А от і удар від Гами, гостро і неточно

76хв. Андерсен випереджає Матеуса

77хв. СЕЙВ!!! ЗНОВУ КОНОПЛЯНКА!!!! - КУТОВИЙ

78хв. Туту змінив Амарті

79хв. Хеглі вибиває сферу з під ніго Коноплянки, а може і рятує команду від голу - кутовий

82хв. Спливає час, класно грають сьогодні футболісти "Дніпра", але нулі на табло

84хв. Офсайд фіксують у Федецького

87хв. Де Рідер змінив Йоргінсена

90хв. Атакують гості на останніх хвилинах

90хв. Бойко зловив удар Корнеліуса головою

Чотири хвилини додав арбітр

93хв. Штрафний в центрі поля для гостей