Футбол онлайн: Ліга Чемпіонів Гвардіола: Часом потрібен час, щоб розслабитися і стати собою
Ліга Чемпіонів → Гвардіола: Часом потрібен час, щоб розслабитися і стати собою

Гвардіола: Часом потрібен час, щоб розслабитися і стати собою

Наставник "Ман Сіті" Пеп Гвардіола прокоментував перемогу "міщан" над ПСЖ (2:1) в першій півфінальній грі ЛЧ Повідомляє Футбол газета.

"Ми дуже добре почали матч. Потім пропустили і відчували тиск. Другий тайм був чудовим у всіх відношеннях. Ми забили два м'ячі в гостях, що дуже важливо, але через шість днів доведеться ще попотіти.

За рахунку 0:1 ми недостатньо добре грали з м'ячем. "Сіті" нечасто грає на цій стадії в Лізі чемпіонів. Хочу, щоб у матчі-відповіді ми просто були собою. Ми непогано справляємося і не можемо грати по-іншому.

Часом потрібен час, щоб розслабитися і стати собою. У другому таймі ми стали грати по-іншому в плані тиску на суперника. Це нелегко проти таких гравців, як Неймар, Мбаппе і Ді Марія. Я дуже задоволений, як ми зіграли", - сказав Гвардіола.