Футбол онлайн: Ліга Чемпіонів Ліга чемпіонів. "Шахтар" виборов нічию в божевільному матч проти "Динамо" З (ВІДЕО)
Ліга Чемпіонів → Ліга чемпіонів. "Шахтар" виборов нічию в божевільному матч проти "Динамо" З (ВІДЕО)

Донецький "Шахтар" здобув одне очко в грі проти "Динамо" Загреба. Повідомляє Футбол газета.

Програючи з рахунком 3:1 на 90-ій хвилині гри "гірники" зуміли відігратися. Справжнім героєм матчу став голкіпер Андрій Пятов, котрий заробив на собі пенальті на 94 хвилині, який реалізував Тете.

Ліга чемпіонів
Група С
4-й тур

"Динамо" З- "Шахтар" - 3:3
Голи: Петкович,25, Іванушец ,83, Адемі, 89,- Патрік (13),т Мораес,93,, Тете 98, (пенальті)

"Динамо": Домінік Ліваковіч, Кевін Теофіль-Катрен, Емір Ділавер, Діно Періч, Петар Стоянович (Лука Іванушец, 72), арія Адемі, Нікола Моро, Марін Леовац, Дані Ольмо, Міслав Оршіч (Марко Гьіра, 77), Бруно Петкович

"Шахтар": Андрій Пятов, Додо, Сергій Кривцов, Микола Матвієнко, Ісмаїлі, Тарас Степаненко, Алан Патрік, Ромеро Марлос, Віктор Коваленко, Тайсон, Жуніор Мораес.

Попередження: Емір Ділавер (34), Нікола Моро (41), Кевін Теофіль-Катрен (98) - Ромеро Марлос (73)

Вилучення Нікола Мора (74, друга жовта картка) - Ромеро Марлос (79, друга жовта картка)