Ліга Чемпіонів → Луческу - про гру з "Ференцварошем"

Луческу - про гру з "Ференцварошем"

Наставник "Динамо" Мірча Луческу не задоволений підсумками матчу ЛЧ з "Ференцварошем" (2:2). Повідомляє Футбол газета.

"Видався, можна сказати, дивний матч. Ми домінували, особливо в першому таймі. І в другому таймі ми мали кілька можливостей щоб збільшити рахунок, але, на жаль, цього не зробили. Потім ми пропустили гол, який надав сміливості супернику. І, звичайно, видалення Сидорчука порушило наші плани. Наші оборонні редути без одного гравця стали вже не так надійні, і ми пропустили другий гол. Думаю, що там був фол на нашому гравцеві.

Суперники почали атакувати великими силами, чинили на нас тиск. І забили другий гол. Здалося, що з порушенням правил. Складно зараз щось говорити, потрібно переглянути запис", - сказав Луческу.