Футбол онлайн: Ліга Чемпіонів Луческу сказав, за рахунок чого "Динамо" вдалось обіграти "Гент"
Ліга Чемпіонів → Луческу сказав, за рахунок чого "Динамо" вдалось обіграти "Гент"

Луческу сказав, за рахунок чого "Динамо" вдалось обіграти "Гент"

Головний тренер "Динамо" Мірча Луческу поділився враженнями від перемоги киян в першій грі раунду плей-офф ЛЧ над "Гентом" (2:1). Повідомляє Футбол газета.

Як я вчора і говорив, головне в цій грі - результат, і ним я дуже задоволений. Другий тайм дався нам краще. Попереду у нас ще гра у відповідь, і ми повинні вже починати готуватися до неї.

Ми почали дуже добре, забили швидкий м'яч, і я сподівався, що нам вдасться забити і другий, і третій гол. Але, на жаль, ми втратили нитки гри, і суперники, піймавши кураж, створили тиск на наших захисників і заробили стандарт, з якого і відігралися в першому таймі.

Гра була швидкою, в тому числі з-за того, що поле було слизьке, було багато контактної боротьби, тому я вирішив нічого не змінювати в перерві, а зробити заміни в другому таймі, оскільки дуже важко входити в таку гру", - сказав Луческу.

Нагадаємо, матч "Динамо" - "Гент" відбудеться у вівторок в Києві.