Ліга Чемпіонів → Почетіно: Хочеться повторити такий матч

Почетіно: Хочеться повторити такий матч

Головний тренер "Тоттенхема" Маурісіо Почеттіно висловився про поразку своєї команди у фіналі Ліги чемпіонів від "Ліверпуля" (0:2). Повідомляє Футбол газета.

"Дуже пишаюся своїми гравцями, тим, як ми боролися. Нам не пощастило - ми пропустили гол з пенальті. Ми билися і так добре грали в другому таймі, я просто пишаюся. Трохи не пощастило.

Починати матч з рахунку 0:1 важко, ми змінили план на гру. Але ми пишаємося цими гравцями і фанатами. Ми можемо бути оптимістами.

Такий пенальті - це умови, до яких неможливо підготуватися. Неможливо повірити в те, що будеш поступатися в рахунку вже після першої хвилини.

Морально було дуже важко. Треба вчитися, набувати досвіду. "Ліверпуль" був в нашому становищі рік тому.

Я дуже радий тренувати цих футболістів. Мої вітання "Ліверпулю". Рівень дуже високий, сьогодні наших зусиль було недостатньо. Шкода.

Хочеться повторити такий матч, пережити знову. Фінал Ліги чемпіонів - найкраща гра на світі після фіналу чемпіонату світу. Потрібно намагатися, вірити, прокладати собі шлях. І тоді це трапиться знову якомога швидше", - сказав Почетіно.