Гравець "Шахтаря" Юхим Конопля незабаром перестане бути холостяком.
Він зробив пропозицію руки та серця своїй дівчині Анастасії Гладун під час відпочинку в Парижі. Вона дала позитивну відповідь. Повідомляє Футбол газета.
Варто зазначити, що свого часу Гладун зустрічалася з захисником "Динамо" Денисом Поповим.
► Екс-гравець Роми: Довбик провалився на Євро, він переоцінений ► Агент Довбика поставив хрест на трансфері в Атлетіко ► Офіційно. Український рефері працюватиме на Суперкубку УЄФА