Чемпіонат Англії, Відео → АПЛ. "Сіті" переграв "дроздів" (ВІДЕО)

АПЛ. "Сіті" переграв "дроздів" (ВІДЕО)

"Манчестер Сіті" намагається наздогнати "Челсі" в чемпіонській гонці.

Матч проходив у непростих погодних умовах: все почалося з дощу, який змінився дощем зі снігом, а потім і справжнім снігопадом. У цьому зв'язку "МанСіті" дуже пощастило з тим, що вже до 12-й хвилині гості двічі вразили ворота суперника.

Спочатку Фернандо підстеріг помилку голкіпера "Вест Бромвіча" при розіграші кутового. А потім Давид Сілва заробив пенальті, який реалізував Яя Туре.

На довершення - ще в першому таймі гості відзначилися втретє, по суті, вбивши інтригу в цьому поєдинку: в таку погоду, яка з кожною хвилиною тільки погіршувався, відіграти три м'ячі було нереально.

У турнірній таблиці чемпіонату Англії "Манчестер Сіті" продовжує займати друге місце, відстаючи від "Челсі" на три очки.

Чемпіонат Англії, 18-й тур

"Вест Бромвіч" - "Манчестер Сіті" 1:3 (0:3)
Голи: Фернандо, 8 (0:1); Туре Яя, 12 (пенальті) (0:2); Сілва, 34 (0:3); Гамбоа, 86 (1:3)

"Вест Бромвіч": Фостер Б .; Уісдом; Лескотт; Макаулі; Поконьолі (Гамбоа, 67); Гарднер (Брант, 67); Моррісон; Мулумбу; Сессеньон; Бераіно; Варела (Ідейє, 67)
"Манчестер Сіті": Харт; Кліші; мангалу; Санья; Демікеліс; Фернандо; Туре Яя (Фернандіньо, 69); Навас; Мілнер; Сілва (Коларов, 63); Насрі (Лемпард, 76)

Попередження: - Фернандо, 85