Чемпіонат Англії, Відео → "Тоттенхем" поставив підніжку "МЮ"

"Тоттенхем" поставив підніжку "МЮ"

На "Уайт Харт Лейн" суперники не виявили сильнішого.

У стартовому поєдинку 19-го туру англійської Прем`єр-ліги між "Тоттенхемом" і "Манчестер Юнайтед" глядачі так і не дочекалися забитих м'ячів - 0:0.

У першому таймі краще виглядали гості, в атаці яких виділялося потужне атакуючий тріо: ван Персі - Фалькао - Руні. Кожен з них змарнував, як мінімум, по одному забійному моменту.

Здавалося, що після перерви "МанЮнайтед" постарається перевести кількість у якість, однак у другій половині підопічні Луї ван Гала виглядали вже не так вражаюче в атаці.

Швидше, можна говорити про невелику перевагу "Шпор", час від часу тривожили де Хеа. Але голкіпери в цей день виявилися сильнішими форвардів.

Обидві команди продовжили свої безпрограшні серії: "Тоттенхем" не програє вже в п'яти матчах поспіль, МЮ - в дев'яти.