Футбол онлайн: Чемпіонат Англії, Відео Джеррард у матчі з "Манчестер Юнайтед" отримав найшвидшу червону картку в історії "Ліверпуля" (ВІДЕО)
Чемпіонат Англії, Відео → Джеррард у матчі з "Манчестер Юнайтед" отримав найшвидшу червону картку в історії "Ліверпуля" (ВІДЕО)

Капітан "Ліверпуля" Стівен Джеррард встановив антирекорд "червоних", отримавши найшвидшу червону картку в історії клубу, коли вийшов на заміну в матчі проти "Манчестер Юнайтед".

Джеррард з'явився на полі в грі проти "МЮ" у другому таймі за рахунку 0: 1, вийшовши відразу після перерви замість Адама Лаллана, який отримав травму в першій половині зустрічі. Однак, затримався на полі він ненадовго.

Вже через 38 секунд після відновлення матчу Джеррард відправився в роздягальню, отримавши червону картку. За цей час він встиг піти у підкат, спробувавши відібрати м'яч у Хуана Мати і наступив на ногу Еррера.

За останній його дії в останньому епізоді Мартін Аткінсон показав йому пряму червону картку.