Футбол онлайн: Чемпіонат Англії, Відео Чемпіонат Англії. МЮ втрачає перемогу, "Вест Хем" знову перемагає (ВІДЕО)
Чемпіонат Англії, Відео → Чемпіонат Англії. МЮ втрачає перемогу, "Вест Хем" знову перемагає (ВІДЕО)

Чемпіонат Англії. МЮ втрачає перемогу, "Вест Хем" знову перемагає (ВІДЕО)

Вчора, трьома матчами відкрився 21-й тур Чемпіонату Англії, у якому "Манчестер Юнайтед" завітав у гості до "Ньюкасла", а "Вест Хем" вдало погостював у "Борнмута".

"Ньюкасл" після двох пропущених голів у першому таймі вже до середини другої половини матчу встиг зрівняти рахунок, і навіть супер-гол Руні на 80-й хвилині не приніс перемогу "червоним дияволам". Даммет не менш красивим м'ячем встановив остаточний рахунок у матчі 3:3.

У іншому матчі, "Вест Хем" в кінцівці матчу, завдяки зусиллям Пайе та Валенсії врятувалися від поразки, та навіть виграли поєдинок у "Борнмута" з рахунком 1:3.

Слід відзначити і домашню перемогу "Астон Вілли" над "Крістал Пелес", яка стала тільки другою у цьому сезоні.

Результати матчів.

"Ньюкасл" - "Манчестер Юнайтед" - 3:3

Голи: Вейналдум, 42, Мітровіч, 67 (пен.), Даметт, 90 - Руні, 9 (пен.), 79, Лінгард, 38

"Борнмут" - "Вест Хем" - 1:3

Голи: Артер, 17 - Пайє, 67, Валенсія, 75, 84

"Астон Вілла" - "Крістал Пелас" - 1:0

Гол: Лескотт, 58