Євро-2024 → Манчіні: Потрібно закатати рукава і грати краще

Манчіні: Потрібно закатати рукава і грати краще

Наставник збірної Італії Роберто Манчіні прокоментував поразку від англійців (1:2) у відборі на Євро-2024. Повідомляє Футбол газета.

"Ми знали, що матч буде складним, але пропустили два голи після стандартних положень. У цих епізодах слід було зіграти уважніше. Ми домінували в другому таймі і, ймовірно, заслуговували на нічию. Розчаровані результатом, але ми ще маємо пройти довгий шлях.

У другому таймі нам вдалося пресингувати краще, вище, і я знову побачив велику команду. Це вселяє в нас надію. Англія завжди небезпечна зі стандартів, але ми не повинні були пропускати ці два голи. Потрібно закатати рукава і грати краще.

Ретегі ще не встиг познайомитися зі своїми партнерами по команді та з нашими вимогами. У першому таймі у нього були труднощі з англійськими захисниками, які дуже фізично сильні, але в другому таймі він діяв краще. Він молодий, і я думаю, йому просто потрібно трохи більше часу", - сказав Манчіні.