Євро-2024 → Ребров: Ми непогано грали в матчі з румунами

Ребров: Ми непогано грали в матчі з румунами

Головний тренер збірної України Сергій Ребров оцінив виступ своєї команди на Євро-2024. Повідомляє Футбол газета.

Була думка, що ми перегріли хлопців своїми очікуваннями. Це був перший матч, всі хотіли дуже сильно результату. Який ваш погляд на це? Чому було 0:3 від румунів з цієї точки зору?

– Взагалі потрібно не відокремлювати одну гру. Я гравцям казав до турніру та після, що цей турнір дуже швидкий, у цьому турнірі немає часу на розгойдування. Немає часу на те, щоб вийти на гру, подивитися, як воно буде. Потрібно грати з першої хвилини. Я не можу сказати, якщо ви кажете про гру з Румунією, що ми її програли за всіма показниками. Я вважаю, що ми непогано грали, але в деяких моментах ми програли.

Наприклад, ми можемо контролювати мʼяч. Я люблю статистику, у мене є вся статистика, усіх матчів, навіть Іспанії, усіх провідний команд, які грали на Євро. Але в цьому матчі ми контролювали мʼяч. Я звернув увагу після першого тайму, що ми не створювали моменти, ми не завершували атаки. Це проблема.

Я можу сказати, що за статистикою, у цій грі ми дуже багато відбирали мʼяч на чужій половині, навіть більше, ніж топкоманди. Але, на жаль, ми це не використовували: не завершували атаки, у нас не було достатньо гравців у штрафному майданчику, щоб завершувати ці атаки. Так, ми контролювали мʼяч, ми втрачали мʼяч, ми відбирали його, знову контролювали. Це було без завершення атак", - сказав Ребров.