Футбол онлайн: Ліга Європи "Динамо" вперше в сезоні жорстко провалюється (ВІДЕО)
Ліга Європи → "Динамо" вперше в сезоні жорстко провалюється (ВІДЕО)

"Динамо" вперше в сезоні жорстко провалюється (ВІДЕО)

Київське "Динамо" в матчі 3-го туру групового етапу Ліги Європи жахливо зіграла проти данського Ольборга на виїзді програвши 0:3.

Створивши безліч гольових моментів у першому таймі кияни їх не змогли реалізувати, до того ж і пропустили двічі. Два елементарних закидання вперед поставили в глухий кут Драговича і Сілву, які скидали на гравців "Ольборга", які забивали красиві м'ячі.

У другому таймі гра " Динамо " стала ще гірше, повна відсутність моментів попереду, постійні проблеми позаду, в результаті в кінці матчу Николай Томсен робить дубль. 0:3 - несподіваний розгром "Динамо" у матчі з командою рівня донецького "Металурга".

Ольборг - Динамо 3:0

Голи: Еневольдсен, 11, Томсен, 39, 90+1