Ліга Європи → Чигринський: "Динамо" повинне проходити "Олімпіакос"

Чигринський: "Динамо" повинне проходити "Олімпіакос"

Екс-захисник "Шахтаря" ставить на прохід киян.

Оборонець АЕК Дмитро Чигринський оцінив шанси на прохід у наступний раунд Ліги Європи київського "Динамо". Повідомляє Футбол газета.

"Наш перший тайм зміцнив мене в думці, що "Динамо" має проходити "Олімпіакос". Але "Динамо" зразка другого тайму матчу в Піреї. Однак друга половина зустрічі повинна стати сигналом для киян - з цим суперником не можна розслаблятися. Давати йому простір - смерті подібно.

Якщо динамівці будуть діяти агресивно і компактно, то вони вийдуть в наступний раунд. У команди Олександра Хацкевича, якщо порівнювати з нашою грою в минулому році, з'явилося більше цілісності і організації. За цей час "Динамо" стало сильніше - це безперечно. Хоча і АЕК в минулому році теж був кращий за нинішній "Олімпіакос", - сказав Чигринський.

Нагадаємо, перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи між "Динамо" та "Олімпіакосом" завершився нічиєю - 2:2 у Греції.