Футбол онлайн: Ліга Європи Експерт: "Шахтар" грав на класі перший тайм матчу з "Маккабі"
Ліга Європи → Експерт: "Шахтар" грав на класі перший тайм матчу з "Маккабі"

Експерт: "Шахтар" грав на класі перший тайм матчу з "Маккабі"

Експерт програми "Великий футбол" В'ячеслав Шевчук поділився думками про перемогу "Шахтаря" над "Маккабі" (2:0) в першій грі 1\16 фіналу Ліги Європи. Повідомляє Футбол газета.

"Мені здається, що другий м'яч все вирішив. Що стосується цієї гри, то перший тайм Шахтар грав на класі. І було дуже багато поваги з боку Маккабі.

Я дивився декілька матчів Маккабі, вони в чемпіонаті завжди грають за схемою 4-3-3 і завжди використовують високий пресинг. Для цього матчу вони дуже змінилися, почали грати 4-2-3-1 з низьким блоком. Шахтар досить добре контролював м'яч, але перевага була тільки в контролі м'яча. Один гольовий момент за весь матч - це дуже велика проблема, тому що гравці атакуючої осі не відкриваються., - сказав Шевчук.

Додамо, матч-відповідь між "Шахтарем" і "Маккабі" відбудеться в четвер в Києві.

Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!