Ліга Європи → Хавбек "Динамо": Кожен з нас в чомусь провинився

Хавбек "Динамо": Кожен з нас в чомусь провинився

Хавбек "Динамо" Віталій Буяльський підбив підсумки протистояння киян з "Вільярреалом"(0:2) в 1\8 фіналу ЛЄ. Повідомляє Футбол газета.

Складна гра. Команда суперника дуже добре контролює м'яч. Ми ж більшість часу були без нього. Більше втомлювалися при відборі м'яча. Не було легкості для контратак. Домовлялися не пропустити в першому таймі, але в підсумку попустили два голи. Вони нас повністю надломили.

Кожен м'яч можна було не пропустити. А так кожен з нас в чомусь провинився. Побачили рівень чемпіонату. У другому таймі суперник кроком контролював м'яч і у нього все виходило. Потрібно цьому вчитися. Контролю м'яча і передачам між лініями.

За останні 3-4 роки це наше кращий виступ у єврокубках. Ми потрапили в Лігу чемпіонів, грали з "Барселоною" і "Ювентусом". Ми не виграли, але виглядали непогано. У Лізі Європи обіграли "Брюгге". Тепер буде більше часу на відновлення до матчів в чемпіонаті і Кубку України", - сказав Буяльський.