Ліга Європи → Легенда "Динамо": Циганков повністю випав з гри

Легенда "Динамо": Циганков повністю випав з гри

Колишній захисник "Динамо", а нині футбольний експерт Олександр Головко поділився враженнями від матчу киян проти "Челсі" в 1\8 фіналу Ліги Європи. Повідомляє Футбол газета.

"Челсі доклав стільки зусиль, скільки потрібно було для того, щоб перемогти. Якщо проаналізувати перший гол, то з такою атакою захист Динамо ще не стикалася. Звинувачувати нікого в цьому не потрібно. В АПЛ забивають такі м'ячі. На таких матчах потрібно вчитися. Не знаю, який склад Челсі прилетить до Києва, але рахунок 0:2 був би краще, ніж 0:3. Але Челсі за всіма параметрами обігравав Динамо.

Циганков повністю випав з гри. Потрібно розбиратися, чому це сталося. До 25-й хвилині ми побачили Шапаренко, У другому таймі розкрився Шепелєв. Я б виділив протистояння Давида Луїса і Русина, де було падіння при кожному торканні. Сідклей і Гармаш непогано вступили в гру", - вважає Головко.

Нагадаємо, "Динамо" програло "Челсі" з рахунком 3:0 і тепер на команди очікує зустріч в Києві 14 березня.

Теги: Олександр головко, Выктор Циганков, Динамо, Челсі, Ліга Європи
    Джерело: football.tv