Хавбек "Динамо" Карлос де Пена відповів на запитання вболівальників.
- З якою командою хотіли б зустрітися в плей-офф Ліги Європи? - З "Манчестер Юнайтед" у мене вже був шанс зіграти, тому обрав би суперника нижче рівнем, щоб точно пройти далі.
- Якщо "Динамо" виграє Лігу Європи, зробите тату з емблемою клубу? - Якщо виграємо, то організуємо вечірку і зробимо, - сказав уругваєць
► Екс-гравець Роми: Довбик провалився на Євро, він переоцінений ► Агент Довбика поставив хрест на трансфері в Атлетіко ► Офіційно. Український рефері працюватиме на Суперкубку УЄФА