Ліга Європи → Ротань: Я думав ми переможемо Севілью в фіналі ЛЄ

Ротань: Я думав ми переможемо Севілью в фіналі ЛЄ

Екс-хавбек "Дніпра" Руслан Ротань пригадав фінал Ліги Європи проти "Севільї" в 2015 році. Повідомляє Футбол газета.

"Не думаю, що перегоріли. У фіналі – хто менше помилок робить, той і перемагає У першому таймі все йшло по нашому сценарію, коли ми вигравали 1:0, все було у наших руках.

Потім допустили пару помилок і Севілья вийшла уперед, але ми все одно виправили помилки. У другому таймі у перші хвилин 15 у мене було відчуття, що ми переможемо.

"У суперників нічого не виходило, але знову, на жаль, помилилися. Не вибили м’яч з карного майданчика, відскок – пропущений гол.

Після цього вже у нас перестало щось виходити, там ще була травма Матеуса і догравали у меншості. Другий тайм був уже не за нашим сценарієм", - сказав Ротань.

Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!