Ліга Європи → Вернидуб: Я пишаюся своїми хлопцями

Вернидуб: Я пишаюся своїми хлопцями

Головний тренер луганської "Зорі" Юрій Вернидуб поділився враженнями від гри останнього туру Ліги Європи проти "Манчестер Юнайтед".

З "Манчестер Юнайтед", розуміло було, що нам буде дуже складно. Перший тайм провели від оборони, практично без моментів, два випади і все. У перерві сказав хлопцям, що боятися нема чого, потрібно брати ініціативу в свої руки. На жаль, відразу пропустили гол. Але рук не опустили, билися до кінця, хоча і отримали другий м'яч. І тим не менше, думаю, зіграли гідно. Окреме спасибі уболівальникам. Грати при заповнених трибунах набагато цікавіше - отримуєш набагато більше задоволення. Ще раз повторюся: я пишаюся хлопцями. Так, ми не вийшли в плей-офф, але все одно ми на правильному шляху. Потрібно робити висновки і рухатися далі. У міжсезоння необхідно посилюватися, якщо ми, звичайно, хочемо більшого", - підсумував Вернидуб.

Додамо, що в останньому своєму матчі в цьогорічній Лізі Європи луганська "Зоря" на одеському стадіоні "Чорноморець" поступилася "Манчестер Юнайтед" 0:2. Голами відзначилися Генріх Мхітарян та Златан Ібрагімовіч.