Чемпіонат Франції → Ібрагімович і компанія здобувають Кубок Франції (ВІДЕО)

Ібрагімович і компанія здобувають Кубок Франції (ВІДЕО)

"ПСЖ" у фіналі Кубка Франції прогнозовано перемагає "Марсель" і здобуває трофей.

На 2 хв. Матюйді шокував вболівальників "Марселя" cвоїм забитим голом у ворота їхньої команди. Правда, гравці "Марселя" не впали духом і вже до перерви зрівняли рахунок, відзначився Товен. Другий тайм для "Марселя" почався невдало, Нікуля Нкулу порушив правила в своєму штрафному майданчику проти Матюйді, що було помічено арбітром, який призначив пенальті. До позначки підійшов Златан і пробив точно, таким чином вивівши свою команду вперед. На 57 хв. Кавані після передачі Ібрагімовича робить рахунок 3:1. До кінця матчу команди обмінялися голами, але на кінцевий результат це не вплинуло. ПСЖ володар кубка Франції 2015/2016.

Марсель – ПСЖ 2:4 (1:1)
Голи: Матюйді, 2 (0:1); Товен, 12 (1:1); Ібрагімович, 47 (1:2, пен.); Кавані, 57 (1:3); Ібрагімович, 83 (1:4); Бачуай, 87 (2:4).

Нагадаємо, що Безема не потрапив в заявку збірної Франції на Євро 2016.