Футбол онлайн: Чемпіонат Німеччини Тащі вирвав перемогу для "Дуйсбурга", воротар якого здійснив неймовірний ляп (ВІДЕО)
Чемпіонат Німеччини → Тащі вирвав перемогу для "Дуйсбурга", воротар якого здійснив неймовірний ляп (ВІДЕО)

Доволі цікавим вийшов поєдинок 24 туру другого за рангом чемпіонату Німеччини між "Дуйсбургом" та "Інгольштадтом". Повідомляє Футбол газета.

Господарі спочатку відкрили рахунок у матчі, але вже через декілька хвилин отримали пенальті у свої ворота, який зумів відбити голкіпер Марк Флеккен. Все ж замість того, щоб стати одним із героїв матчу, він став антигероєм, пропустивши безглуздий гол під час "водопою".

На щастя, український нападник Борис Тащі зумів вирвати перемогу для "Дуйсбурга", реалізувавши одинадцятиметровий на 66 хвилині поєдинку, який так і завершився - 2:1.

Після матчу, до слова, воротар команди українця віджартувався, заявивши, що більше не буде ставити пляшку у ворота.

Відзначимо, що Тащі забив вже восьмий гол у цьому сезоні. Також у його активі два асисти.