Футбол онлайн: Перша ліга України Луческу: Суперники виглядали більш видовищно, але нам важливі лише очки
Перша ліга України → Луческу: Суперники виглядали більш видовищно, але нам важливі лише очки

Луческу: Суперники виглядали більш видовищно, але нам важливі лише очки

Мірча Луческу поділився враженнями від гри "Шахтаря" у 8 турі УПЛ.

Про гру: Хороша гра вийшла. Перший тайм був більш пасивним, добре оборонялися суперники наші, у другому більше розкрилися, атакували, сміливіші стали - напевно, більш свіжими стали в другому таймі. Але, я думаю, що 2:0 - це якраз те, що потрібно було сьогодні, головне три очки взяти. Багато зробили переміщень у складі. Сьогодні зіграло 7 нових чоловік і ще двоє вийшли на заміну. Не дуже добре вийшли на заміну - дуже розслабленими виглядали, і це вплинуло на наші атакувальніі дії. Не так потрібно виходити на заміну - вони легко втрачали м'ячі.

Про "Сталь": Мені сподобалася "Сталь" своєю агресивністю, своїм функціональним станом. Видно було амбіції, вони добре організовані в обороні, непогані атаки були, які доставляли нам неприємні моменти. У нас другий тайм не дуже вийшов, і більш видовищно, напевно, суперники виглядали.

Про стадіон: Важко нам літати, з початку року 75 перельотів у нас було, тому вирішили зіграти тут, у Києві. У середу ми знову повинні летіти в Тернопіль - це занадто багато перельотів. Видна була по сьогоднішній грі втома футболістів. Поле в якійсь мірі теж не порадувало, дуже багато тренувань тут проводять та ігор. Не дуже рівне покриття було - це вплинуло на зміст гри. Хоча ми останні дні намагалися привести поле в належний вигляд, але не все вийшло.