Газета "Спортивка" стверджує, що вкладатиме гроші у клуб буде Роман Михайлів, але це буде нова юридична особа, щоб не виплачувати борги клубу Копитка. Повідомляє Футбол газета.
"Львів" планує вже цього літа заявитися в Другу лігу, але остаточного рішення поки немає.
► Екс-гравець Роми: Довбик провалився на Євро, він переоцінений ► Агент Довбика поставив хрест на трансфері в Атлетіко ► Офіційно. Український рефері працюватиме на Суперкубку УЄФА