Інший світ → Яремчук: У Бельгії розуміють, хто воює з Україною

Яремчук: У Бельгії розуміють, хто воює з УкраїноюФорвард "Гента" і збірної України Роман Яремчук розповів, що думають бельгійці про ситуацію на Донбасі. Повідомляє Футбол газета.

9089_yar.jpeg (45. Kb)
- Наскільки в "Генті" цікавляться ситуацією в Україні і війною на Донбасі?
- Цікавляться, регулярно запитують про те, що відбувається зараз або відбулося раніше, чому так склалося. Ну і взагалі - що сталося, чому Україна воює? І починаєш пояснювати, адже це добре, коли люди цікавляться і хочуть розбиратися.

І коли пояснюєш, люди дійсно уражаються, кажуть типу: "Ми думали, там все інакше і інші причини". Люди ходять просто в іншій реальності. Багато хто просто не можуть сприйняти таке, кажуть: "Як це, щоб Нідерланди зараз прийшли до нас і забрали "Гент" або "Остенде"? Такого не може бути". Тому доводиться пояснювати і доводити на прикладах.

- А керівництво клубу зачіпало це питання, наприклад, коли ти їдеш в збірну, або напередодні поїздки в Україну на матч з "Олександрією"?
- Перші рази, коли їхав до збірної, мене запитували, як далеко ми будемо від зони бойових дій, наскільки небезпечно в тому чи іншому місті. Це важко зрозуміти, коли в воюючій країні в Києві і навіть Маріуполі люди живуть нормальним життям, а українська армія все контролює.

- Зустрічається омана про «громадянську війну в Україні»?
- Ні, все розуміють в цілому, що до чого - хто заліз, куди заліз і для чого заліз. І розуміють, хто саме це робить. Про ситуацію в Україні, до речі, досить часто розповідається в бельгійських новинах.

- Тобто, Україна в Бельгії досить відома?
- Так, бельгійці чимало знають про Україну, в новинах часто з'являється сюжети, і відомі теми на слуху, - сказав Яремчук.

Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!

 
В ТЕМУ:
  Теги: Роман Яремчук, збірна України
  Джерело: obozrevatel.com

  Знайшов помилку? Виділи її та натисни CTRL+Enter. Система Orphus

  comments powered by Disqus


  ТОП-5 за тиждень:

  Екс-талант
  Загрузка...