Футбол онлайн: Чемпіонат Росії, Відео Хавбек "Шахтаря" став героєм одного із матчів РФПЛ (ВІДЕО)
Чемпіонат Росії, Відео → Хавбек "Шахтаря" став героєм одного із матчів РФПЛ (ВІДЕО)

Хавбек "Шахтаря" став героєм одного із матчів РФПЛ (ВІДЕО)

Український півзахисник Олег Данченко став героєм вчорашнього поєдинку його "Анжи" та "Краснодара". Повідомляє Футбол газета.

Хавбек махачкалинського клубу, права на якого належать донецькому "Шахтарю", вирвав для своєї теперішньої команди нічию, відзначившись голом у компенсований арбітром до другого тайму час. Гра завершилась із рахунком - 1:1.

Відмітимо, що цей м'яч став для Данченка третім у цьому сезоні. Також за 22 матчі, котрі він зіграв за "Анжи", він встиг віддати дві результативні передачі.

Нагадаємо, "гірники" віддали в оренду 23-річного футболіста у російський клуб до кінця сезону. Інший українець Пилип Будківський, котрий також належить "Шахтарю", відіграв у цій грі всі 90 хвилин, однак активними діями не відзначався.