Футбол онлайн: Пд. Америка, Відео Аргентинський футболіст відлупцював суддю до втрати свідомості під час матчу (ВІДЕО)
Пд. Америка, Відео → Аргентинський футболіст відлупцював суддю до втрати свідомості під час матчу (ВІДЕО)

Жахлива історія.

Аргентинський арбітр Габріель Кортінес не зміг досидити фінальний матч регіонального турніру в провінції Місьйонес між клубами "Мітер" і "Спортінг". Повідомляє Футбол газета.

В кінці другого тайму він показав другу жовту картку гравцеві "Спортінга" Матіасу Бенітесу, одноклубнику якого Луїсу Анхеля Антунешу це вкрай не сподобалося й він вирішив накинутись на арбітра з кулаками. Після кількох ударів Кортінес втратив свідомість, а з рота у нього виступала кров. На місце подій відразу викликали швидку, але машина з медиками прибула на стадіон лише через 50 хвилин, після чого його забрали в лікарню, де він з час прийшов до тями.

"Я подивився на годинник, залишалося грати близько півтори хвилини. А потім я отримав удар, після якого знепритомнів. При цьому я був задоволений, тим як працював на матчі", - сказав виписаний з лікарні Кортінес.

Варто відзначити, що Антунеш після того, як він побив арбітра, був доставлений в поліцейську дільницю, звідки через кілька годин відпустили. Сама гра так і не була дограною при рахунку 3:1 на користь "Мітера".