Суперкубок УЄФА → Коноплянка та "Барселона": статистика і графіка Суперкубку

Коноплянка та "Барселона": статистика і графіка Суперкубку

Усі прихильники українського футболу дочекались дебюту Євгена Коноплянки за "Севілью".

Вінгер з'явився на полі на 68-й хвилині, і за цей час встиг завдати по воротах "Барселони" 2 удари (1 в ствір). Про це інформує офіційний сайт УЄФА.

Також Коноплянка заробив два штрафні удари і зробив 9 передач, 6 з яких виявилися точними (67%). Це один з найгірших показників в команді, менше - тільки у Маріано (5 точних пасів з 8 - 62%). Відповідно до джерела, за майже годину ігрового часу Євген жодного разу не впотрапляв у офсайд, а також жодного разу не порушував правила.

Згідно з графіком переміщень українця з порталу Elmundo.es, найчастіше Євген зустрічався з м'ячем на своєму лівому фланзі, в центрі поля, а також у центральній зоні на своїй половині поля. Найбільш активним Коноплянка був у другому таймі, його активність у додатковий час зійшла нанівець.