Офіційно. Полісся підсилилось екс-гравцем Львова
Колишній хавбек "Львова" Борис Крушинський виступатиме в Першій лізі . Повідомляє Футбол газета .
20-річний півзахисник був внесений в заявку житомирського "Полісся" на другу частину сезону в Першій лізі. Додамо, в першій половині сезону Крушинський зіграв 14 матчів за "Львів", в яких забив 1 гол. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета !
В ТЕМУ:
► Екс-гравець Роми: Довбик провалився на Євро, він переоцінений► Агент Довбика поставив хрест на трансфері в Атлетіко► Офіційно. Український рефері працюватиме на Суперкубку УЄФА
Теги :
Борис Крушинський ,
львів ,
Полісся
Голкіпер "Полісся" Денис Бойко не планує завершувати кар'єру. Повідомляє Футбол газета.
Півзахисник "Динамо" Георгій Цітаїшвілі знайшов нову команду. Повідомляє Футбол газета.