Футбол онлайн: Збірна України, Євро-2024 Братська допомога. Білоруси дарують перемогу збірній України (+ВІДЕО)
Збірна України, Євро-2024 → Братська допомога. Білоруси дарують перемогу збірній України (+ВІДЕО)

Братська допомога. Білоруси дарують перемогу збірній України (+ВІДЕО)

Збірна України з величезною працею здобуває першу перемогу у відбірному циклі до Євро-2016. На виїзді обіграли Білорусь.

Абсолютно рівний двобій з великою кількістю боротьби в центрі поля і мінімумом стовідсоткових моментів. Варто визнати, що нашим футболістам пощастило в кінці зустрічі. На 82-й хвилині подачу з лівого флангу від Євгена Коноплянки перетворив у гол... захисник збірної Білорусії Мартинович. Білоруси кинулися відіграватися, подали кілька небезпечних стандартів, але на останній компенсованій хвилині пропустили другий м'яч. Дебютний м'яч забив Сергій Сидорчук. 2-0, перемога нашої збірної. Слава Україні!

Білорусь - Україна 0:2

Голи: Мартинович, 82 (у свої ворота), Сидорчук, 90+3