Збірна України → Молодіжна збірна України не зіграє на Євро-2015

Молодіжна збірна України не зіграє на Євро-2015

У вівторок, 14 жовтня, молодіжна збірна команда України поступилася у матчі-відповіді плей-офф кваліфікації чемпіонату Європи 2015 року збірній Німеччині із рахунком 0:2.

Розв’язка наступила в останні хвилини зустрічі. Українці пропустили дві небезпечні атаки «манншафту». Спочатку українців врятував Шевченко, який дивом відбив удар впритул у виконанні Біттенкурта, а за хвилину воротар гостей парирував дальній «постріл» Штарка.

І все-таки команді Сергія Ковальця не вдалося здобути бодай нічию у цьому матчі. Німці відзначилися двома голами на 89-й та 90-й хвилинах поєдинку. Спочатку український захист припустився помилки при створенні штучного офсайду, за рахунок чого Фолланд не залишив шансів Шевченку. А у наступній атаці ніхто з гравців збірної України не завадив Біттенкурту встановити крапку у матчі – 0:2.

Німеччина U-21 – Україна U-21 – 2:0
Голи: Фолланд (89), Біттенкурт (90)

Попередження: Ляйтнер, Штарк - Милишев, Буяльський, Юрченко, Неплях
Вилучення: Караваєв (90+1)

Німеччина U-21: Тер Штеген - Кнохе, да Коста, Хайнтц, Ляйтнер (Кімміх, 58), Шульц, Гайс, Й. Хофманн (Біттенкурт, 46), Майєр, Фолланд, Ф. Хофманн (Штарк, 77)

Україна U-21: Шевченко - Рижук, Ордець, Насонов, Костевич (Неплях, 71), Малишев, Буяльський (Маліновський, 58), Юрченко, Будківський, Караваєв, Болбат (Калітвінцев, 53)