Збірна України, Євро-2024 → Євро-2016. Збірна України шукає свою гру (ВІДЕО)

Євро-2016. Збірна України шукає свою гру (ВІДЕО)

Збірна України після 3-х матчів відбору на Чемпіонат Європи має у своєму активі 6 очок з 9 можливих. При досить стерпному результаті, гра нашої збірної відверто залишає бажати кращого.

Почали наші з провалу на Олімпійському програвши збірній Словаччини. В обороні провал центральних захисників призвів до того, що ми всю гру безрезультатно стукали в словацькі ворота.

В Борисові нашої збірної відверто поталанило. Знову ж при рівній грі з нульовою кількістю моментів підопічним Фоменко посміхнулася удача, коли центральний захисник Білорусії зрізав м'яч у власні ворота.

У Львові з Македонією нашим уболівальникам теж довелося пити заспокійливе. Україна вимучила такий потрібні гол у першому таймі повела 1:0. Але скромна Македонія влаштувала справжню облогу воріт в останні 20 хвилин матчу.

Висновки: команда Фоменко шукає свою гру, у нас великі проблеми попереду в позиційній атаці - ми створюємо дуже мало моментів. Ззаду теж не все гладко: регулярні провали в матчі з Македонією, і гол словаків у першому матчі це показали. Є результат - чекаємо гри.