Збірна України, Прем'єр-ліга України → Українська молодіжка розбила турків (ВІДЕО)

Українська молодіжка розбила турків (ВІДЕО)

У четвер, 13 листопада, молодіжна збірна команда України у товариському матчі на НТК ім. В. Баннікова обіграла однолітків із Туреччини із рахунком 2:0.

Команда Сергія Ковальця нового скликання, складена із футболістів 1994 року народження, вдало дебютувала, двічі у другому таймі вразивши ворота турецької збірної.

Перша половина гри запам’ятался позиційною грою рівних суперників із невеликою кількістю небезпечних моментів. «Синьо-жовті» активніше діяли у перші хвилини гри, а вже на 3-й хвилині Данченко завдав удар по воротах з гострого кута, а воротар був змушений рятувати свою команду від неприємностей.

На 26-й хвилині Уйсал знову зіграв надійно на виході, завадивши Азацькому переправити м’яч у ворота після перспективного штрафного у виконанні Юрченка. А вже за п’ять хвилин нашу команду вибачив Чалік, м’яч після удару головою якого просвистів у сантиметрах від поперечини воріт Бущана.

Наприкінці першого тайму непогану нагоду відзначитися у воротах турецької команди втратив Хльобас, який розхитав двох захисників, увійшов у штрафний майданчик, але м’яч після його удару пройшов повз ближню стійку.

Другий тайм запам’ятався жорсткою чоловічою боротьбою футболістів на кожному клаптику поля і подекуди брутальною поведінкою гравців турецької «молодіжки». Так, нападник збірної Туреччини Учан протягом шести хвилин встиг отримати дві жовті картки і залишити свою команду у меншості.

Отримавши чисельну перевагу, українські футболісти значно частіше почали турбувати захисні порядки команди гостей. На 62-й хвилині Юрченко навісив із кутового, а Гемега, вигравши підбирання, пробив трохи невлучно. Через сім хвилин «синьо-жовті» провели стрімку контратаку, у результаті чого, Сьонмез був змушений порушити правила у власному штрафному майданчику. Юрченко впевнено реалізував 11-метровий удар, розвівши м’яч і воротаря по різних кутах.

Збірна Туреччини пішла відіграватися і отримала другий гол у власні ворота. На 87-й хвилині Гринь організував контратаку правим флангом, прострілив у центр воротарського, де Хобленко, вигравши боротьбу у захисника, вразив дальню «дев’ятку» воріт збірної Туреччини.