Футбол онлайн: Збірна України, Євро-2024 Іщенко: Поразка від іспанців не завдала Словаччині морального удару
Збірна України, Євро-2024 → Іщенко: Поразка від іспанців не завдала Словаччині морального удару

Іщенко: Поразка від іспанців не завдала Словаччині морального удару

Олександр Іщенко, заслужений тренер України вважає, що українців чекає не просте протистояння зі словаками, адже суперники морально підготовлені до матчу з Україною.

У першому таймі гра збірної України однозначно була кращою в цьому відборі. Багато наших футболістів скучили за грою, адже далеко не у всіх було достатньо ігрової практики в цьому сезоні. Що стосується другого тайму, то не потрібно за рахунку 3: 0 бігти вперед, пресингувати і стелитися в підкатах, коли вже у вівторок команду чекає важлива зустріч зі Словаччиною. Про стратегію спарених матчів не слід забувати, тому збірна України грала за результатом.

Не думаю, що для словаків поразки іспанцям було болючим психологічним ударом. Десь вони теж тримали в розумі матч з Україною. Ситуація в групі, звичайно, непроста, але наша збірна вже показувала, що може виходити із подібних положень. Команда зараз бойова і зайняти друге місце в групі їй під силу, - сказав Іщенко "Вестям".