Збірна України → Експерт: Деякі гравці збірної України боялися йти вперед

Експерт: Деякі гравці збірної України боялися йти вперед

Експерт програми "Великий футбол" Михайло Метрвелі поділився думками щодо матчу Німеччини і України (3:1) в Лізі націй. Повідомляє Футбол газета.

"Старт матчу став сюрпризом не тільки для мене, а й для всієї країни. Хоча, чому несподіванкою? З перших хвилин грали без мандражу, спокійно, на тому запасі сил, який є у команди. Його вистачило буквально на 20-25 хвилин, коли і рахунок був на нашу користь і все те хороше з матчу з Польщею вдавалося показувати і з Німеччиною.

Дуже впевнено вів гру Зінченко, початок гри добре вийшов у Малиновського. Потім Руслан знітився і загубився. Від інших лідерів хотілося б більшої агресії, більше руху і передач вперед. Здалося, що деякі гравці групи атаки боялися йти вперед, багато передач віддавали назад. Особливо це стосувалося недавніх дебютантів Зубкова, Коноплі. Проте, видно, що у них є потенціал. Коноплю Шевченко вже награє на наступні відбіркові цикли і бачить в його особі якісного фулбека.

Перший тайм мені сподобався у виконанні національної збірної", - сказав Метревелі.

Теги: Михайло Метревелі, збірна України, збірна Німеччини, Ліга націй
    Джерело: footballua.tv