Загрузка...
Футбол онлайн: Збірна України Фоменко заявив, що планує ще не раз подарувати українцям позитивні емоції
 
Збірна України → Фоменко заявив, що планує ще не раз подарувати українцям позитивні емоції

Фоменко заявив, що планує ще не раз подарувати українцям позитивні емоціїГоловний тренер національної збірної України Михайло Фоменко заявив про готовність і надалі працювати біля керма збірної.

3538_fffffff.jpg (43. Kb)

Український футбол поспілкувався із тренером:

Як справились з емоціями: Нерви — нервами, але ж треба і справу штовхати! Працювати треба! Думаєте, багато людей у світі, працюючи, займаються улюбленим ділом? А мені Господь допоміг у цьому! За що Йому вдячний — був, є й буду! Це ж велике щастя, про що жалкувати?

Словенія грала дуже брутально: Можу їх зрозуміти, повірте: надто багато стояло на кону — вихід у фінал Євро. У них було величезне бажання, інша справа, що бажання, навіть якщо воно величезне, треба спрямовувати в рамки правил. Готуючи хлопців до поєдинку, казали їм: у Мариборі після Львова футболу не буде — буде бійня. Попереджали: треба готуватися до постійних бійок і провокацій, провокацій і бійок. Вийшло ще жорсткіше, ніж очікували. Тому дехто з футболістів розгубився, а ми змушені були щоразу кричати, застерігаючи не піддаватися на підлості й не відповідати на них. Іще розтовкмачували: суперник сильний стандартами, отже, правила порушуємо якомога рідше, біля свого штрафного намагаємося взагалі не робити цього, тим паче — не заробляємо необов’язкові штрафні! На жаль, виходило не в усіх і не зав­жди… Хоча, загалом, не мені словенців судити. Вони навіть заслуговують на повагу, бо програли нам справді в боротьбі, в якій поклали все, що могли.

Про майбутнє: Якщо хочете коментар, скажу так: "сіє" від мене не залежить, тому я просто чекаю. Якщо Всевишній дозволить, спробую покращити статистику. А поки повторюю: я виконав завдання керівництва, тепер очікую, що воно вирішить. Дуже сподіваюся, що зможу ще не раз подарувати нашим громадянам такі ж емоції. Відчуваю в собі сили на це.

Нагадаємо, подальше майбутнє Михайла Фоменка керівництво ФФУ вирішить у грудні.

 
В ТЕМУ:
  Теги: Фоменко, збірна України, Євро-2016
  Джерело: ukrfootball.ua

  Знайшов помилку? Виділи її та натисни CTRL+Enter. Система Orphus

  comments powered by Disqus  ТОП-5 за тиждень:

  Чигринський сказав все, що думає про Ахметова
  Загрузка...