ФФУ виклала відео із зустрічі фанів і гравців "синьо-жовтої" збірної біля одного із львівських готелів. На відео помітно, що футболісти і вболівальники перебувають в чудовому настрої перед товариською грою зі словаками.
Нагадаємо, товариська гра збірної України і Словаччини відбудеться сьогодні о 20 00 на "Арені-Львів.
► Екс-гравець Роми: Довбик провалився на Євро, він переоцінений ► Агент Довбика поставив хрест на трансфері в Атлетіко ► Офіційно. Український рефері працюватиме на Суперкубку УЄФА