Михайленко озвучив завдання збірної України U-19 на Євро
Наставник юнацької збірної України Дмитро Михайленко каже, що хотілося б вийти на Євро.
"Все просто. 8 команд, перших 5 змагаються за путівку на чемпіонат світу. Якщо ми вже там, то повинні ставити максимальні цілі перед собою. Завдання – битись за перемогу в кожній грі і бути якомога вище. Дай Бог, що це буде перше місце", - зазначив Михайленко. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета !
В ТЕМУ:
► Париж-2024. Україна - Марокко. ОНЛАЙН► Клуб Серії А спіймав облизня з трансфером легіонера Шахтаря► Вернидуб сказав, як поєднує службу в ЗСУ і роботу в Кривбасі
Теги :
Дмитро Михайленко ,
збірна України U-19
Екс-тренер "Дніпра-1" Олександр Кучер прокоментував поразку збірної України в дебютній грі на Олімпі...
Колишній форвард збірної України Іван Гецко не може цього зрозуміти.