Збірна України → Шевченко: Були й непогані моменти

Шевченко: Були й непогані моменти

Наставник синьо-жовтих - про розгром від словаків.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував поразку від Словаччини (4:1). Повідомляє Футбол газета.

"По-перше, ми йшли на ризики, тому що ряд провідних гравців отримали травми. Ми хотіли сьогодні подивитися нових гравців, багато хто з них отримали шанс.

Думаю, в першому таймі команда десь була непевною, пропустили швидкий гол. Другий тайм почали дуже добре, думаю, команда вирівняла гру, створила достатню кількість моментів для того, щоб ми розраховували на більш кращий результат.

Експеримент з трьома захисниками? Вважаю, що в другому таймі команда переміщалася добре, створювала моменти. Зараз так швидко робити оцінку за підсумками матчу я не буду. Подивимося завтра, проаналізуємо. Було багато помилок, але були і непогані моменти.

Звичайно, швидкий гол змусив нас, напевно, більше помилятися, тому що програвати 0:1, відразу ж на 5-й або 7-й хвилині давати таку можливість команді суперника. Тим більше, вони відійшли назад, розташувалися, у нас пішли помилки. Тому він вплинув одразу ж дуже сильно на хід матчу.

Бувають помилки, ми підтримали Бойка. І будемо підтримувати гравців, які помиляються. Хто грає в футбол, знає, що помилки неминучі. Головне - ми повинні вчитися на цих помилках. Надалі повинні розуміти, що коли будуть важливі гри, знати, як уникнути цих помилок.

Дебют Борячука та Пластуна: Зараз коментувати... Вийшли хлопці, грали, виконували завдання, які ми їм давали. Щось виходило, щось - ні. Проаналізуємо вже після гри, - сказав Шевченко на післяматчевій прес-конференції.

Нагадаємо, Україна на виїзді поступилась Словаччині - 4:1.