Збірна України → Шевченко був готовий піти з тренерського містка збірної України

Шевченко був готовий піти з тренерського містка збірної УкраїниНаприкінці 2017 року головний тренер збірної України Андрій Шевченко був міг покинути свій пост. Повідомляє Футбол газета.

7415_sheva.jpg (29.47 Kb)

Про це розповів голова УАФ Андрій Павелко.

"Після відбіркового циклу ЧС-2018 ми не отримали необхідного результату. Але при цьому не треба було бути великим фахівцем, щоб побачити, як змінилася гра збірної. Так, не було стабільності, заважали кадрові проблеми ... У такій ситуації не дати Андрію ще один шанс було б абсолютно неправильно.
 
Ми з Андрієм Миколайовичем недавно обговорювали цю ситуацію. І він дійсно говорив, що його звільнення в той момент було б цілком обґрунтованим. Більш того, через мою і його зайнятості наша зустріч з обговорення питання подальшої співпраці затягнулася, і помічники Шевченко вже розцінили цю ситуацію як сигнал до того, що контракт, підписаний за схемою "2+2" тривати не буде.
 
І, за словами Андрія, коли він оголосив про те, що співпраця буде продовжена, у його асистентів, як кажуть в таких випадках, загорілися очі. Я вдячний Мауро Тассоті, Андреа Мальдере, Педро Харо за те, що вони тоді набралися терпіння.", - сказав Павелко.

Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!

 
В ТЕМУ:
Теги: Андрій Павелко, Збірна України, Андрій Шевченко
Джерело: ffu.ua
comments powered by DisqusЛіга Чемпіонів

Андрієвський: Якби не пропустили двічі від Партизану, було б супер

Півзахисник "Динамо" Олександр Андрієвський каже, що команду...

ТОП-5 за тиждень:

Сабо: Юнацька збірна - це кошмар, а не гра