Новобранець "Дніпра-1" Лукас Тейлор не проти одягнути футболку з тризубом.
"Дивився матч збірних України і Португалії. Португальці тиснули, але українці блискуче скористалися своїми шансами. Якщо не зраджує пам'ять, Україна виграла 2:1.
Зіграти за збірну України в майбутньому? Чому ні? Але я поки детально про таке не думав", - зізнався Тейлор.
► Довбик пакує валізи в новий клуб, відставка Скрипника ► Італійська преса: Новий клуб для Довбика обрала його дружина ► Париж-2024. Україна - Марокко. Анонс, суддя, трансляція